СП "Імідж освіта" при Києво-Могилянській Академії

Увеличить...

Увеличить...

Увеличить...
ул. Пушкинская 39

Київ, ул. Пушкінська 39 (ст. м. «Льва Толстого»)

СП «ІМІДЖ ОСВІТА» при Києво-Могилянській Академії в Україні з 14 жовтня 1991 року. Компанія є незалежною комерційною організацією, яка протягом багатьох років має членство в таких поважних організацях, як «Європейска Бізнес Асоціація», «Українська Асоціація Якості», «Британо-Українська Торгова Палата», «Торгово-Промислова Палата України», «Британо-Українська професійна мережа», «Британська Рада», « Міжнародний Айстедфод», «Шведсько-Український Бізнес Клуб» та інших. Перед слухачами, які є представниками цих поважних об’єднань, «ІМІДЖ ОСВІТА» з честю несе відповідальність за якість та результат!


"ВИВЧІТЬ АНГЛІЙСЬКУ ШВИДКО: РАЗ І НАЗАВЖДИ!"

Цей гучний заклик "ІМІДЖ ОСВІТИ" належить їй ще з 1991 року, а три головні особливості компанії в житті тих, хто закінчив курси англійської мови, зробили цей вислів реальністю! Три особливості, які відрізняють систему навчання «ІМІДЖ ОСВІТИ» від інших курсів, такі:


ПЕРША ОСОБЛИВІСТЬ: «Методика тренінгового інтенсиву»

«ІМІДЖ ОСВІТА» вперше в Україні запропонувала слухачам тренінгову, а не курсову методику вивчення англійської мови, будучи єдиним її утримувачем в Україні. Вона передбачає широке застосування такого специфічного обладнання як відеокамери, радіотелефони, дартс, BBC English Game та ряд Британських Know-How в методиці. Тренінгова методика в руках "ІМІДЖ ОСВІТИ" - її автора в Україні - має беззаперечну перевагу перед уже існуючими: акцент на роботі в класі, відсутність об’ємних домашніх завдань та вивчення мови за максимально короткий термін часу!

ДРУГА ОСОБЛИВІСТЬ: "Система диференційованого тестування"

«Система диференційованого тестування» унікальна. Вона дає можливість розпочати курс будь-коли, в обрану Вами дату. Це є реальним завдяки системі, яка точно, а не в цілому, визначає Ваш мовний рівень. Згідно з нею, до уваги береться не рівень знань взагалі та дата початку семестру, а Ваш персональний мовний рівень на конкретний момент часу. Адже тест кандидата рідко коли відповідає рівню першого уроку з підручника. В 96% все навпаки. Тому ситуація вирішується так: Вам точно і професійно визначають мовний рівень - Вам рекомендують групу саме такого рівня - Ви зараховуєтеся відразу і почуваєте себе комфортно! Навіщо чекати початку семестру декілька місяців, якщо гарантована можливість не втрачати час?

ТРЕТЯ ОСОБЛИВІСТЬ: Система «2 викладачі»

Цю систему «ІМІДЖ ОСВІТОЮ» започатковано в 1991 року. Вона дозволяє регулювати баланс компонентів мови. Носії мови, як правило, не досконало володіють мовою пояснення. Для слухачів курсів, де від носія залежить все - це проблема, особливо на перших трьох рівнях. В «ІМІДЖ ОСВІТІ» це питання давно вирішено. Саме дякуючи системі «2 викладачі» слухачі «ІМІДЖ ОСВІТИ» вивчають мову з full-time методистом, який і відповідає за Ваш результат. А практика англійської мови проходить з її носіями в межах розмовного клубу чи того ж уроку. Саме це і дає комплексний результат "ІМІДЖ ОСВІТИ", який не здатні забезпечити звичайні курси англійської мови!

Крім позитивної репутації, для багатьох гарантіями "ІМІДЖ ОСВІТИ" є наступні пункти окремо, або ж в комплексі:

1. Досвід роботи понад 20 років
2. Наявність Ліцензії терміном дії до 2017 року
3. Письмовий договір зі слухачем
4. Повернення коштів при неможливості продовжити навчання
5. Позитивні відгуки знайомих
6. Ефективність системи тренінгу
7. Один з найвищих рейтингів по підготовці до Сертифікатів Кембриджу
8. Комфортні умови навчання та рівень сервісу
9. Членство в міжнародних респектабельних організаціях
10. Статус "при Києво-Могилянській Академії"

За що Вам платити не доведеться взагалі?

1. За точне визначення мовного рівня та компетентну консультацію при зарахуванні!
2. За всі курсові британські навчальні матеріали!
3. За індивідуальну консультацію з викладачем у випадку пропуску занять через хворобу!
4. За Сертифікат по закінченню, знаний в багатьох посольствах та міжнародних компаніях!


ПЕРША ПЕРЕВАГА: акцент на роботі в класі та відсутність об’ємних домашніх завдань!
ДРУГА ПЕРЕВАГА: групи одного мовного рівня з фіксованою кількістю - 8 слухачів і не більше!
ТРЕТЯ ПЕРЕВАГА: початок курсу в обрану Вами дату та можливість розпочати курс будь-коли!Другие компании из раздела Курсы английского в Киеве
Курсы английского языка "Natlen house" на Борщаговке
Grade Education Centre – Центр тестирования Грейд
Школа английского Speak Up
Курсы английского языка "LEE"
Центр іноземних мов "ALL INCLUSIVE"
 

Реклама на сайте  Добавить компанию